OZNAM

OZNAM

Milí rodičia, 

    na základe usmernenia Ministerstva školstva SR č. 15/2005-R a po konzultácii so zriaďovateľom Mesta Ružomberok dňa 25.01.2023, riaditeľstvo Materskej školy (ďalej MŠ), Hlavná 26/7209, Ružomberok – Biely Potok oznamuje, že od 26.01. do 27.01.2023 (t.j. na 2 dni) PRERUŠUJE PREVÁDZKU MŠ z dôvodu rýchlo šíriaceho sa infekčného ochorenia  – výskyt kiahní a tým nízkeho počtu detí  v celej MŠ.        

Prevádzka MŠ bude opätovne OTVORENÁ dňa 30.01.2023 (t. j. pondelok). Zriaďovateľ zváži situáciu podľa aktuálneho počtu detí v tento deň a podnikne ďalšie kroky.      

       Vzhľadom na rozšírený výskyt infekčného ochorenia detí - kiahní  sa dnešným dňom, t.j. od 25.01.2023 zrušil  KORČULIARSKY VÝCVIK z dôvodu čoraz viac ubúdajúcich detí.                                                                                                                                                                      

Vrámci dobrých vzťahov s MHK Ružomberok hľadáme vhodný termín na opätovné korčuľovanie s našimi deťmi 2.triedy/Včielky v mesiaci marec 2023. Deti, ktoré absolvovali v tomto týždn 1-2 dni kurzu, majú korčuľovanie grátis:-)).

       Taktiež sa ruší blížiaci sa KARNEVAL, ktorý mal byť dňa 04.02.2023 (t.j.sobota). Plánujeme ho uskutočniť  v spolupráci so ZRŠ v jarných mesiacoch - bude to "majáles" alebo "juniáles"...:-) Včas Vás budeme informovať.

                                                                                                                                                                 Riaditeľka MŠ

 

 

0 Komentárov

Odpovedať

Najpozeranejšie za Február

Žiadne príspevky za mesiac Február